Hakkımızda
Hakkımızda

1985 yılında kurulmuş olan firmamız, metal kaplama kimyasalları pazarlama ve üretimiyle başlayan faaliyetlerini kısa zaman içinde metal kaplama başta olmak üzere eloksal, fosfatlama, galvaniz, kataforez, arıtma, tel kaplama gibi özellikle korozif ortamlar için ekipman ve tesis üretimine dönüştürmüştür. Bugün herhangi bir tesisin deiyonize suyundan, kimyasal arıtmasına kadar; filtre, pompa, tambur, rotor, anti-korozif kaplar, ısıtıcılar, fan ve havalandırma ile gaz yıkama sistemleri üreterek komple bir tesis kurulumu için bilgi ve proje desteği sağlayacak boyuta gelmiştir. 

Firmamız üretimini yapmakta olduğumuz asit pompası ve özellikle Türkiye'de bir ilk olan manyetik asit pompası ile filtre, asit fanı, gaz yıkama / gaz arıtma sistemi ile aside dayanıklı her türlü ekipman ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Şirketimiz altyapısını, mühendislik bürosunu ve ürün gruplarını oluşturmuş, bugüne kadar edindiği tecrübelere de güvenerek üretmekte olduğu tam otomatik kaplama tesislerini yurtdışına ihrac eder konuma gelmiştir.

 
 

 

© STERKİM Makina - Otomatik Kaplama & Gaz Arıtma Tesisi - Manyetik Pompa İmalatı Tüm Hakları Saklıdır.